Podmínky používání serveru Blahopřáníčka.cz

1. Blahopranicka.cz je veřejně přístupný  webový server obsahující databázi ve které naleznete  textová a obrázková přáníčka a dále textové a obrázkové citáty a básničky.  Server Blahopranicka.cz  je provozovaný fyzickou osobou, dále jen Provozovatel.

2. Server Blahopranicka.cz umožnuje svým návštěvníkům a to především soukromím osobám, dále jen Uživatelé zdarma vkládat a prohledávat obsah databáze. Obsahem se rozumí textová přání, citáty, básničky ale také obrázky ať už vlastní tvorby nebo tvorby jiných subjektů. Dále server nabízí možnost sdílet obsah databáze pomocí serveru Facebook.com nebo možnost zaslat obsah na e-mail.

3. Uživatelem se rozumí každý návštěvník, který navštíví server Blahopranicka.cz. Na serveru Blahopranicka.cz je dále možné provést registraci a založit si tak vlastní uživatelský účet a to zcela zdarma. Pokud se tak uživatel rozhodne, získá řadu výhod jako je možnost vkládat vlastní obsah do databáze pod jménem autora a zároveň pod uživatelským jménem. Získá také možnost vytvořit si vlastní seznam oblíbeného obsahu či přehledné statistiky o vloženém obsahu a o své aktivitě na serveru Blahopranicka.cz

4. Veškerý obsah na serveru Blahopranicka.cz je možné použít pro soukromé účely. Kopírování obsahu je však výslovně zakázáno. Po dohodě s Provozovatelem je možné obsah dále šířit a kopírovat.

5. Veškerý obsah na serveru Blahopranicka.cz je vkládán Uživateli. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah serveru Blahopranicka.cz ani za případné porušení autorských práva. V případě že naleznete vaše autorské dílo, kontaktujte Provozovatele pomocí kontaktního formuláře.

6. Provozovatel je oprávněn bez souhlasu Uživatelů a i bez jejich předchozího upozornění služby serveru Blahopranicka.cz upravovat nebo inovovat, případně zcela zrušit.

7. Provozovatel negarantuje 100% dostupnost webového serveru Blahopranicka.cz, která je dána možnými výpadky elektrických energií, internetu či poruchou hardwaru serveru. Provozovatel negarantuje doručení obsahu na e-mail v případě přetížení serveru nebo jiných nastalých komplikací.

8. Uživatel bere na vědomí, že, služby serveru Blahopranicka.cz nelze nijak právně ani soudně vymáhat.

9. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které Blahopranicka.cz nabízí.

10. Na našich webových stránkách Blahopranicka.cz se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají.

11. Provozovatel prohlašuje, že se vedení služeb Blahopranicka.cz věnuje a bude věnovat s vynaložením maximálního úsilí a s odbornou péčí, tak aby minimalizoval veškerá případná rizika, která by při řádném využívání služby Blahopranicka.cz mohla vzniknout uživatelům či třetím osobám.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit. Provozovatel je oprávněn zamezit přístupu uživateli, který poruší tyto podmínky, a vyhrazuje si právo i na zrušení uživatelského účtu bez udání důvodu. Tyto podmínky zároveň platí pro všechny Uživatele vč. návštěvníků, kteří nejsou registrovaní.

13. Registrovaný uživatel vyjadřuje svou registrací souhlas se zasíláním obchodních nabídek partnerů společnosti provozovatele nebo marketingových novinek provozovatele (tzv. direct mail – obchodní sdělení) na uvedený e-mail. Současně vyjadřuje souhlas k poskytnutí uvedených kontaktů partnerům provozovatele. Registrovaný uživatel je oprávněn svůj souhlas se zasíláním obchodních sdělení a elektronické pošty za účelem přímého marketingu kdykoliv odvolat formou písemného sdělení zaslaného na adresu sídla provozovatele dále k tomuto účelu smí využít odkaz pro zrušení registrace, který je automatickou součástí jemu zasílaných emailových zpráv.

Máme tu 1366 textových a obrázkových přáníček a citátů | Dnes je 23. 01. 2020 | Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Textová přáníčka

Citáty

Pohlednice a obrázky

Básničky

Sponzorováno

Návštěvnost

Zapojte se

Najdete nás na Facebooku

Doporučujeme

Statistiky

1211 blahopřáníček a citátů.
155 obrázkových přání.
131 neschválených přáníček.
65 neschválených obrázků.
56 kategorií.
192 registrovaných členů.

Nově registrovaný:
Blanka

TOP přáníčko:
1325x hodnoceno kladně
Veselého silvestra chceme Vám přát

TOP obrázek - pohlednice:
2310x hodnoceno kladně
Srdečné blahopřáníčko

Nejvíce odesílané přání:
130x odesláno (e-mail, mobil)
Kdo žije v srdcích svých milých

Nejvíce odesílaný obrázek:
99607x odesláno (e-mail, mobil)
I Love You

Nově přidané přání:
Navždycky

Nově přidaný obrázek:
Kvítek

TOP přispěvatel:
Tommaister
Vložil 224 přáníček a obrázků

Zajímavé odkazy

Pošlete Vašim kamarádům či příbuzným elektronické přání k narozeninám zdarma. Vyberte si ze spousty grafických motivů hodících se pro přání k svátku či velikonoční přání.

The Blogue

Vtipy a vtipné hlášky

Originální nápady pro ulehčení každodenního života.

Panoramat.cz - Databáze fotografií řazených do kategorií.

Online Seznamka ZdarmaCopyright © 2012 - 2020 Blahopřáníčka.cz
Optimalizováno pro rozlišení 1280 x 800 a vyšší.
Pro plné zobrazení používejte prohlížeč Mozilla FireFox nebo Google Chrome.

Co na portále Blahopřáníčka.cz naleznete: Přáníčka k narozeninám, práníčka k svátku, přáníčka k valentýnu, Novoroční přáníčka, přání ke všem příležitostem, blahopřáníčka pro každého, přáníčka pro zamilované, vánoční přání, svatební přání, pozvánky, výroční přání, sms přáníčka, sms pro zamilované, vtipná přání, vtipná přáníčka, obrázková přání, elektronická přáníčka.

Telefon HTC | Vyhledávač | Dílenská příručka | Servis auta
Cvičení a posilování | Vtipy a vtipné hlášky | Partnerské odkazy